Tehotenstvo, feminizmus, potraty: Plod a jeho právo na život


Vyjadrenie sa k otázke potratov

a k internetovej diskusii SME s Janou Tutkovou a Oľgou Pietruchovou 

Diskusiu nájdete TUTO

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Kampaň za pravdu v medicíne si považuje za povinnosť vyjadriť sa k otázke potratov. Keďže kampaň Právo na život v tejto otázke robí skvelú prácu, obsiahle vyjadrenie sa nie je potrebné.

Žena a plod

– Život začína počatím

– Každý človek má právo na život

– Práve počatý plod je človekom a má teda právo na život

– Každá žena ma svoje práva

– Žiadna žena však nemá právo rozhodovať o živote iného človeka

– Nemá teda ani právo rozhodovať o živote plodu – človeka, ktorého chtiac či nechtiac počala

– Ospravedlnenie na zabitie plodu NEEXISTUJE

– Mnohí vedci sa zhodujú v tom, že žiadna choroba nie je dôvodom na potrat. Aj keby však choroba akokoľvek ohrozovala život matky, nikdy nie je isté a nedá sa dokázať, či by takáto choroba aj v skutočnosti matkinu smrť spôsobila

– Genetická porucha ani žiadna choroba nie je a nemôže byť dôvodom na potrat. To, že novopočatý človek bude kvôli chorobe trpieť, nie je a nemôže byť dôvodom na jeho zabitie. Každý človek má totiž inštinkt sebazáchovy a aj väčšina ťažko chorých chce žiť a nik sa ich kvôli ich chorobe nesnaží popraviť (azda okrem eugenických smerov ako feminizmus).

Ak vaše, povedzme 5 ročné dieťa postihne napríklad ťažká trauma, pri ktorej príde o končatiny, dieťa nikto dobrovoľne a legálne nezabije. Prečo by sa teda mal legálne či nelegálne zabiť plod (človek) s genetickou poruchou?

– Počatie spôsobené znásilnením nie je dôvodom na zabitie plodu. Aj keď znásilnené žena prechádza utrpením, neznamená to, že treba plod zabiť. Plod – človek, nevie, že bol počatý zo znásilnenia a chce žiť a má na to právo. Utrpenie znásilnenej matky nie je viac, ako život plodu – človeka

– Situácia, či už ekonomická, sociálna alebo iná, nie je dôvodom na zabitie plodu. Ak žena má napríklad 5 ročné dieťa a jej ekonomická situácia sa náhle zhorší, žena dieťa predsa nezabije. Ak áno, je to vražda, ktorá sa prísne trestá.

Potraty, ekonomika, genocída 

– potraty boli, sú a budú lukratívnym obchodom

– potraty boli a budú genocídou cielene riadenou istou spoločnosťou proti ostatnej spoločnosti a pákou na regulovanie populácií štátov

Feminizmus (útok na ženu) 

– Feminizmus nebol založený za účelmi ochrany práv žien, ale naopak

– Feminizmus založila istá spoločnosť za istými účelmi

– Hlavným cieľom feminizmu je zničiť pradávne výsostné postavenie a úlohu ženy, ktorou bolo a malo by byť (už žiaľ nie je) v prvom rade materstvo a starostlivosť o domácnosť, čo ich absolútne nestavia do nevýhodného postavenia voči mužom. Myšlienku, že ich postavenie bolo v nevýhode, propagoval a vtláčal ženám feminizmus

Stop Candida

– Hlavným plodom feminizmu bolo, že zničil a ničí hlavné role materstva a starostlivosti o domácnosť tým, že donútil ženy vyjsť zo svojich domovov, zanechať deti a mužov a ťažko pracovať 8 hodín denne, čoraz častejšie až v zahraničí

– Vedľajším, ale dôležitým produktom feminizmu bolo a je neustále ničenie rodiny – základnej bunky spoločnosti a teda v konečnom dôsledku ničenie spoločnosti

– Vodcovia feminizmu sú často v úzkom kontakte a spolupráci z USA, odkiaľ sú feminizmus a ničenie postavenia rodiny istým spôsobom riadené

– Vodcovia feminizmu často vykazujú mnohe psychopatologické črty, agresivitu, aroganciu, podráždenosť, hašterivosť a iné

Vyjadrenie sa k internetovej diskusii  

– Z diskusie je vidieť, kto obhajuje život a kto smrť, kto pravdu a kto lož. Je ľahké pozorovať aroganciu jednej a láskavosť druhej diskutujúcej strany

– Cirkev sa nesnaží vlastniť telo žien (ako otrokári kedysi). To je zavádzajúce. Cirkev poukazuje na podstatu veci – na nenarodený život, ktorý je v tele ženy, ktorá naň nemá právo siahnuť

– Takzvaná sloboda žien, o ktorej p. Pietruchová (ďalej len p. P) hlása, prerástla v tzv. demokraciách do takého stavu, že ženy pracujú, akoby bolí mužmi, 8 hodín denne, nemajúc čas na rodinu a deti a čoraz viac sú nútené (slobodou) odchádzať za prácou do zahraničia. To je skôr pseudosloboda, iste však nie pravá sloboda

– Ústavný súd NEMÁ ŽIADNÉ PRÁVO dávať do rovnováhy ústavné právo na život nenarodeného dieťaťa a ústavné právo na telesnú integritu ženy a jej súkromie. Ani žiadna legislatíva nemá právo nastavovať akúsi rovnováhu medzi týmito dvoma právami. Právo na život je totiž absolútne. Alebo žeby bola telesná integrita a súkromie viac, ako život? To asi platí vo feminizme…

– Chcela pani P naznačiť, že v mene demokracie sa môže zabiť nenarodené dieťa. To je tá jej demokracia? Takzvaná “demokracia” pochádza z tých istých koreňov, ako feminizmus.

“Demokracia” je pojem pomyselný a má ďaleko k realite. To, čo vidíme v tzv. demokratických štátoch je pseudodemokraciou. To aj preto, lebo podobné demokracie zabíjajú nenarodené deti a všemožnými spôsobmi paralyzujú a ničia funkciu rodiny, manželstva, rodičovstva, hodnôt a podobne.

– Prečo sa p. P stále bráni “inými demokraciami, Svetovou zdravotníckou organizáciou, Európskym súdom” a podobne? Kde je dôkaz, že tieto sú zástancami etiky, morálky, logiky a pravdy? Podobné inštitúcie a iné demokracie sú súčasťou systému, ktorý riadi aj feminizmus.

– Interupcie SÚ HORŠIE, NEŽ HOLOKAUST. Pri tomto zahynulo menej ľudí, v porovnaní s desiatkami miliónmi detí, vraždených ročne.

– “Ústavný súd predsa povedal…” to a hento. Úbohé výhovorky na otázku redaktora, či ústavný zákon nedáva jednoznačné právo na život nenarodenému dieťaťu.

– Odkiaľ, p. P, máte ten superblud, že lekári konajú v najlepšom záujme pacientov? Samozrejme, nájdu sa aj takí, avšak, pozrite sa okolo seba, čo robia lekári s pacientmi, koľko chémie do nich zbytočne tlačia, všetko pod rúškom záujmu pacientov. Preštudujte si fakty týkajúce sa vzniku medicíny a KTO a za akým účelom celú medicínu riadi.

– Prieskum verejnej mienky robil Inštitút pre verejné otázky??? Nemá tento inštitút podobné korene ako sú korene feminizmu? Nie je tento inštitút inštitútom manipulácie verejnej mienky a zámerným tvorcom bludov?

– Čo je spoločenský konsenzus, o ktorom hlása p. Pietruchová? Ako vzniká a ČO ho ovplyvňuje? Je totiž známe, že spoločenský konsenzus je ovplyvňovaný mnohými faktormi, ako napríklad aj propagandou, médiami, manipuláciou verejnej mienky, zastrašovaním a pod.

– Potratová turistika nedehonestuje ženy. Ženy veru dehonestuje feminizmus, pseudosloboda, pseudodemokracia a podobné účelovo a systematicky riadene systémy.

– To, že tu potraty sú odpradávna, neznamená, že ide o vec morálnu, etickú a správnu. Nielen potraty tu sú odpradávna. Vraždy (okrem tých potratových), znásilnenia a krádeže tu tiež boli odpradávna. Nechcete ich, p. P, nejako legalizovať?

Záver

Žijeme obklopení pseudoSLOBODOU, pseudoDEMOKRACIOU, bludmi, propagandou, manipulovaním verejnej mienky a následnými umelo vykonštruovanými spoločenskými konsenzami.

Zbohom vysoký krvný tlak

Uprostred toho všetkého tu máme feminizmus, ktorý systematicky dehonestuje ženu, materstvo, rodinu a celú spoločnosť.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*