Štúdia zistila, že rastlinné oleje (napr. sójový, repkový) majú „pozoruhodné estrogénne vlastnosti“


Štúdia zistila, že rastlinné oleje (napr. sójový, repkový) majú „pozoruhodné estrogénne vlastnosti“

(Ethan Huff, Natural News) Vedeli ste, že rastlinné oleje sú jednou z najhorších potravín, ktoré môžete konzumovať, najmä ak pochádzajú z geneticky modifikovaných plodín (GMO)?

Najnovší výskum totiž ukazuje, že rastlinné oleje majú „pozoruhodné estrogénne vlastnosti“, čo znamená, že feminizujú telá ľudí, ktorí ich konzumujú, vrátane mužov.

Stop Candida

Sójový olej, ktorý je najčastejšie konzumovaný rastlinný olej v Spojených štátoch, je obzvlášť škodlivý, spúšťa génovú dysreguláciu a neurologické problémy. Predošlé výskumy ukázali, že konzumácia sójového oleja zhoršuje schopnosť človeka vytvárať väzby s ostatnými ľuďmi a zároveň spúšťa nezdravé priberanie na váhe – čo nie je dobré.

V tomto novšom výskume sa vedci zaoberali geneticky modifikovanými aj geneticky nemodifikovanými rastlinnými olejmi, ako sú napríklad sójový a repkový, ktoré sú hojné zastúpené v konvenčných potravinách.

Vedci zistili, že u každého jedného testovaného subjektu viedla konzumácia týchto olejov k preukázanej ovariálnej toxicite.

Odborníci z Teheránskej univerzity lekárskych vied v Iráne konkrétne skúmali reprodukčnú toxicitu geneticky modifikovaných aj geneticky nemodifikovaných rastlinných olejov u samíc potkanov druhu Wistar.

Impulzom tohto výskumu bolo stavať na skoršom výskume, ktorý dokázal účinky rastlinných olejov pri narúšaní endokrinného systému.

V rámci svojho výskum tím vedcov kŕmil potkany slnečnicovým olejom bez GMO, GMO kukuričným olejom a GMO repkovým olejom, pričom všetky boli zakúpené z miestneho trhu. Potkany boli kŕmené týmito olejmi počas 28 dní, po ktorých nasledovala sada testov, ktoré boli vykonané na konci štúdie.

Výskumníci merali sérové ​​hladiny lipidov a pohlavných hormónov zvierat. Tiež vykonali pitvy tých, ktoré zomreli.

Nakoniec vedci zistili, že bez ohľadu na to, akými olejmi boli zvieratá kŕmené, všetky vykazovali vážne reprodukčné abnormality vrátane atrofie (zmenšovania) vaječníkov, zápchy a viacerých folikulárnych cýst.

Ďalej zistili, že všetky oleje vykazovali u zvierat „pozoruhodné estrogénne vlastnosti“, čím podstatne zvýšili ich hladiny estradiolu (estrogénu) v krvnom sére.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

(Súvisiace: Pozrite si ďalšie dôvody, prečo by ste sa mali vyhýbať konzumácii rastlinných olejov.)

Neexistuje dobrý dôvod na konzumáciu rastlinných olejov

Zistenia pridávajú ďalší pohľad na predchádzajúce zistenia publikované v roku 2020, ktoré ukázali sociálne disociačné vlastnosti konzumácie rastlinných olejov, čo znamená, že priamo zasahujú do normálnej väzby, ktorá sa vyskytuje medzi členmi rovnakého druhu.

U myší sa zistilo, že najmä sójový olej ničí oxytocín, známy aj ako chemikália vytvárajúca vzájomné väzby (náklonosť) medzi jedincami. Keďže 60% všetkého oleja spotrebovaného v USA je zo sójových bôbov, mohlo by to vysvetľovať túžbu po krvi, po vojne, konflikte a rozdelení spoločnosti?

V predchádzajúcej štúdii niektorým myšiam podávali kokosový olej, ktorý má vysoký obsah nasýtených tukov, a nie sójový olej. Tieto myši boli v poriadku, zatiaľ čo konzumenti sóje vykazovali známky genetického poškodenia v hypotalame (žľaza v mozgu).

„Medzi génmi, ktoré boli dysregulované diétou obsahujúcou sójový olej, boli gény spojené so zápalmi, neuroendokrinnou, neurochemickou a inzulínovou signalizáciou, ako aj s produkciou oxytocínu, dôležitého hormónu,“ napísal Conrad Scott v článku pre časopis Herculean Strength.

„Oxytocín sa podieľa na empatii a sociálnej väzbe, ako aj na ďalších dôležitých biologických procesoch vrátane priberania. Mnohé z génov, ktoré boli dysregulované sójovými olejmi, sú tiež spojené s neurologickými ochoreniami, vrátane Alzheimerovej choroby, Parkinsonovej choroby a autizmu.“

Ďalším negatívnym vplyvom konzumácie sójového oleja je inzulínová rezistencia, ktorú v organizme vytvára.

To vysvetľuje, prečo ľudia, ktorí konzumujú veľa sóje, výrobkov z nej a iné rastlinné oleje, majú tendenciu k nadváhe a nedostatku svalov. Rastlinné oleje totiž nie sú výživnou potravinou a nemajú čo robiť v našom jedálničku.

Záver

„Kedysi, nie je to tak dávno, sa považovalo za výhradu bláznov a konšpiračných teoretikov tvrdiť, že priemyselné chemikálie nachádzajúce sa v životnom prostredí, najmä v pitnej vode a potravinovom reťazci (vrátane rastlinných olejov), spôsobujú vážne reprodukčné účinky na zvieratá a ľudí,“ hovorí Scott.

Dnes túto skutočnosť bohužiaľ už potvrdila aj oficiálna veda, a teda sú to „konšpiračné fakty“. Ďalšie súvisiace novinky o podobných témach nájdete na stránke Poisons.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Kdysi se považoval za nejlepší olej slunečnicový…..

  2. adamkratochvil

    najzdravsia je bravcova mast…

    • Naše tradičné konzumné olejnaté rastliny ako mak, konopné semeno, ľanové semeno, orechy, oriešky – nemôžu byť zdravotný problém – problém je ich nízka dostupnosť. Detto inokrajné, ale tiež tradičné – sezam, olivy. Pokiaľ viem – naše tradičné oleje používané tisícročia na varenie sú živočíšne – loj, masť, maslo. Teda – problém nie je ani tak v prozápalovom slnečnicom oleji z Ameriky, ani v „bezerukovom“ repkovom oleji technickom, ani v sójovom oleji, palmovom, atď, ale v tom, že nie sú tradičné A SÚ TECHNICKÉ, a náš organizmus nemôže zvládať tieto obrovské kvantá cudzích chemikálií – nemáme na to gény! Keďže práve tuky sú základom bunečných membrán – je to doslova HRANIČNÝ-cezhraničný problém – aj symbolicky! A kto používa nielen symboliku, ale aj znalosti podstaty – na bunečnej úrovni – proti ľudstvu? „Kto nemaže – ten nejede!“ Doslova nám niekto maže cestu do záhuby! Šup šup!

      • Áno, hlavný problém je, že sú to technické oleje vyrábané v rafinérii. Za studena lisované rastlinné oleje sú predsa len o niečom iné. A ide aj o to množstvo. Dnes sa repkový a slnečnicový olej konzumujú na kvantá a sú aj pridávané do množstva spracovaných potravín.

        • Myslím si,že je mnoho konzumentov olivového oleja,ktorý ešte poriadny olivový olej neochutnali.Inak by tu väčšina napísala,.že štípe a chutí ako keby strávu žuli . 🙂

    • Vraj sa ľudia delia na tých pre ktorých sú vhodnejšie rastlinné oleje a na tých pre ktorých sú vhodnejšie živočíšne tuky.
      Čo vie na tom pravdy neviem.
      Každopádne viem, že celá naša família vždy používala len bravčovú masť či masť z iných domácich zvierat, ktoré sme chovali.
      Ja som olej do nástupu na ZŠ olej v jedle nepoznal – všetko doma bolo pripravované na len na sadle – aj koláče, záviny a pod. Väčšinou som ako malý jedol len domáce produkty a z obchodu minimum vecí. Z obchodu väčšinou ryby a ako pochúťku kus čokolády na varenie. Cibuľu som jedol ako jablká a cesnak tiež – len tak samotný so soľou.
      No a k tomu veľmi často strukoviny a zemiaky.
      To až v škole som „začal“ s olejmi. Pamätám ako na obede (v prvom ročníku) mi ostalo zle z ovarovej/obarovej polievky s krúpami.
      Učiteľka si myslela, že je pre mňa „ťažká“ ale mýlila sa – lebo ešte v predškolskom veku som doma jedával ovarové polievky s krvou, ktorú som si do polievku ešte pridával. Takže tá školská nebola určite ako mala byť.
      Najlepšie keď je všetko domáce : aspoň vieme čo jeme. No dnes nakupujem aj v reťazcoch takže je to s tou kvalitou stravovania všelijaké.
      Občas používam aj olej ale nieje to ono – teda aspoň pre mňa. Keď varím/pečiem pre seba tak väčšinou na domácej masti.
      Možno niekomu sedia viac rastlinné oleje než živočíšne tuky ale zas je možné, že ak by oleje boli získavané lisovaním za studena tak by boli vhodné pre všetkých. Ja stále frčím na masti – cítim sa ľahšie než po jedle pripravenom na oleji.

      Z obchodu sme toho veľa nekupovali, niežeby sme nemal koruny, korún bolo dosť ale

      • …..Z obchodu sme toho veľa nekupovali, niežeby sme nemal koruny, korún bolo dosť ale vždy sme žili tak „starosvetsky“.
        Jedlá boli vždy jednoduché bez „výstrelkov“. A na dvor, ulicu či niekam na potulky poza humná s kamarátmi bol najlepšou „rýchlovkou“ chlieb s bravčovou masťou a cibuľou.

        • Bravčovú domácu masť, najmä s oškvarkami, som jedával rád a často, ale dnes už iba sporadicky vyškvarenú z obchodného sadla. No moja teta masť neznášala, dávala vždy prednosť maslu. Akej kvality je však dnešné maslo, to si netrúfam odhadnúť. Ale určite nie takej ako kedysi. Z rastlinných olejov konzumujeme prevažne olivový, za studena lisovaný olej. Palmový, repkový či sójový olej vôbec nie. Mojou osobitnou pochúťkou je štiplavá zelená paprika, ale tie dnešné hypermarketové už vôbec neštípu. Občas majú pikantné, ale človek si musí priplatiť. Domáca slanina je tiež super.

          • “ Není máslo, jako máslo

            Na českém trhu je možné se setkat s různými typy másel. Mezi nejznámější patří následující:

            Máslo nebo tradiční máslo – představuje výrobek získaný přímo z mléka nebo smetany s minimální trvanlivostí až 60 dní. Má smetanově mléčnou chuť a vůni.

            Stolní máslo – je z mrazírenské zásoby másla a dostane se do prodeje až po nějaké době, co bylo skladované. Doba skladování je mnohem delší – při chladírenských teplotách (2–8 °C) asi 3 měsíce, při mrazírenských (–18 °C) až 2 roky. Musí být označeno datem výroby a mělo by se spotřebovat do 20 dnů od vyskladnění z mrazírny. Na pulty se většinou dostane ve zmrazeném stavu. Obsahuje menší množství vitaminů. Po zmrazení máslo rychleji podléhá oxidačním změnám a žluknutí.

            Solené máslo – dříve se vyrábělo k prodloužení trvanlivosti. V řadě států, nejčastěji severských, je stále běžným tržním druhem másla (s obsahem soli od 0,5–2,5 %). Solení působí nejen na chuť, ale ovlivňuje také obsah vody a tlumí růst mikroorganismů.

            Přepuštěné máslo – vyrábí se pomalým rozehříváním másla ve vodní lázni při teplotě nad 100 °C, kdy se z něj odstraňuje voda a ostatní příměsi, až zbude čirý tuk žluté barvy, který má vyšší bod přepalování (200–250 °C) než původní máslo (150–180 °C) a mnohem delší trvanlivost i mimo lednici, kde je pak prakticky věčné. Po tavení se oddělí vysrážený netukový podíl a za vakuace se odpaří zbývající voda. Přepuštěné máslo bylo dříve velmi často využíváno. Nyní se preferuje zejména jako nejzdravější varianta na smažení.
            4. Máslíčko není máslo

            Určitě jste si v obchodě všimli výrobků, které vypadají jako máslo, ale „máslem“ se nenazývají. Proč? Protože nemohou. Jedná se totiž o jeho náhražky. Obvykle je v nich větší podíl vody, než připouští norma, a tím pádem často obsahují také tzv. emulgátory – přídatné látky, které zajistí „správnou“ konzistenci. Existují však také například takzvaná „polotučná másla“, která se vyznačují nižším obsahem mléčného tuku, vyšším obsahem vody, a tedy i nižšími výživovými hodnotami. Jedná se o výrobek s obsahem mléčného tuku nejméně 39 % (nejvýše však 41 %), kdy látky, které byly do této potraviny přidané, neslouží jako úplná nebo částečná náhrada jakékoliv mléčné složky. Úplně jiným příkladem jsou pak směsné tuky, v nichž byla část mléčných tuků nahrazena rostlinnými nebo jinými živočišnými tuky.

            Výrobci náhražky másla označují např. jako máslíčko, raníčko nebo jednotlivá písmena ve slově „máslo“ nahrazují různými symboly. Snaží se spotřebitele nalákat na levnější a méně kvalitní produkt, ale másla to rozhodně nejsou. Velmi často se také setkáme s výrobky, které nesou název „s máselnou příchutí“. „Tyto produkty ale s máslem nemají zpravidla nic společného a „máselné příchuti“ je dosaženo pouze chemickou cestou,“ upozorňuje David Fajfr.
            5. Jaké máslo kupovat?

            Máslo nemá rádo světlo a teplo, proto kupujte vždycky jen to, které nemá porušený nebo pomačkaný obal. Pokud je světlé až bílé, znamená to, že je čerstvé. Máslo, které je v pořádku, má příjemně nasládlou a smetanově mléčnou chuť i vůni. Uchovává se v chladných a dobře větratelných prostorách při teplotě od 2–8 °C.
            6. Jak poznáte vady másla?

            Vady chuti másla mohou být velmi specifické. Můžete si zakoupit máslo, které bude mít chuť prázdnou, nečistě nakyslou, sladovou, kvasnicovou, kovovou atd.

            „Chuť másla je ve velké míře ovlivněna druhem krmení dojnic, které může být nekvalitní a mléku uškodí. Dále má na chuť vliv například nevhodná opotřebovanost výrobního zařízení (kovová chuť). V neposlední řadě ovlivňuje chuť másla samotná kvalita mléka. Pokud je mléko méně kvalitní, pak může mít máslo nahořklou, zatuchlou, až žluklou chuť,“ tvrdí odborník.

            Jestliže má máslo na povrchu i po odkrojení žlutou barvu a nepříjemně zapáchá, může se jednat o žluklé máslo, které se nesmí prodávat. Žluklost nebo také oxidaci mléčného tuku nám indikuje natrpklá chuť a nepříjemný zápach, který ucítíte, pokud k takovému máslu přičichnete.
            7. Zamrazování másla – ano, nebo ne?

            Pro běžné uskladnění másla na kratší dobu jsou vhodné obvyklé chladírenské teploty 2–8 °C. Pokud chcete máslo skladovat dlouhodobě, tzn. zamrazit ho, udělejte to ideálně při teplotě –18 až –20 °C. Měli bychom ovšem brát na zřetel problémy, které mohou vzniknout při jeho odmražení.

            „Způsob vyskladnění másla z mrazáku musí být takový, aby pod obalem nevznikaly kapky kondenzované vody, jinak hrozí růst plísní. Problémem při skladování másla chladírensky i dlouhodobě zamraženého je také oxidace tuku neboli již zmiňované žluknutí,“ dodává David Fajfr. “ – krátené…
            https://zeny.iprima.cz/rodina/maslo-7-rad-jak-poznat-to-opravdu-kvalitni
            „Nedávny výskum naznačuje, že suplementácia kyselinou maslovou môže byť potencionálnou liečbou syndrómu dráždivého čreva a Chronovej choroby.
            V štúdii 66 dospelých s diagnózou SDT bolo polovici podávaných 300 mg butyrátu sodného denne a druhej polovici placebo. Tí, ktorí užívali kyselinu maslovú, zaznamenali významné zmiernenie bolesti brucha už po 4 týždňoch.

            V inej štúdii aplikovanej na 13 pacientoch s Chronovou chorobou, boli podávané 4 gramy kyseliny maslovej denne počas 8 týždňov. U 9 z pacientov sa príznaky zlepšili.
            Rakovina hrubého čreva

            Najštudovanejším prínosom kyseliny maslovej je jej schopnosť zabrániť rozvoju rakoviny hrubého čreva. V jednej zo štúdií vedci zistili, že kyselina maslová blokuje rast rakovinových buniek v hrubom čreve.
            Diabetes typu II

            Ľudia s diabetom typu II majú často príliš málo kyseliny maslovej. Preto je suplementácia nevyhnutná pre zdravie zažívacieho traktu.

            Butifar – unikátny produkt na Slovenskom trhu založený na butyráte sodnom – 300 mg v inovatívnej a patentovanej forme, ktorá pomáha regenerovať bunky v gastrointestinálnom trakte.“
            https://www.sensilab.sk/news/kyselina-maslova-a-hrube-crevo

            „Maslo sa získava výlučne z mlieka alebo smotany, v ktorých predstavuje tuk hlavnú hodnotovú zložku. Maslo ako tuk živočíšneho pôvodu obsahuje približne 5-10 krátkých mastných kyselín a pomerne vysoké percento nasýtených mastných kyselín (viac ako 60 percent tvoria nasýtené a len 5 percent polynenasýtené mastné kyseliny). Prirodzený obsah vitamínov v masle (najmä A a D) taktiež závisí od ročného obdobia a spôsobu výživy zvierat.“
            https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000691/1354284/MUDr–Ivan-Majercak-odpoveda–Je-zdravsie-maslo-alebo-margarin-
            ————————–
            Prepustené maslo – ghí – treba nechať odležať – min. 1 mesiac, optimálne 6 mes. bežne pri špajzovej teplote a v tme /skladujem v zaváraninovej nádobe omotanej čiernou elektrikárskou – plastovou – izolačnou páskou/. Dôjde tak k chemickým zmenám a v masle sa uvoľnia dôležité mastné kyseliny. U bravčovej masti sa toto starnutie prejaví ako „vločkovanie“ – čo je na závadu na priamy konzum, ale nie na závadu na iné použitie zvonku! Takto „starne“ aj prepustené maslo, avšak tako získava potrebnú kvalitu na použitie zvonku! Napr. práve kyselina maslová a krátke nasýtené mastné kyseliny májú extrémnu schopnosť sa vstrebávať do organizmu a pôsobiť ako mediátor-nosič ďalších komponentov – napr. trifaly rozpustenej v ghí – ako liek na šedý zákal, zelený zákal a ostaťné očné choroby vôbec. Detto zrelé ghí pri použití na pokožku. Ghí používam pred spaním priamo do očí – naškrabkám si ho na lyžičku a necham roztopiť priamo na očiach. Samozrejme to aj steká, tak aby to nešlo nazmar a do vankúšov – priebežne to rozotieram po ksichte. Na druhý deň mám tvár ako detská prdelka – he – ale aj s fúzami. Stačí každý druhý deň – to, že to preniká priamo do očí budete cítiť, že to máte v očiach aj na druhý deď – a môžete si umývať oči koľko hcete. Na plnú zavaráninovú sklenená nádobu myslím 660 g treba 3 x 250 g masla – najlepšie akciového – hneď ho spracvať. Robota min. na 3 hodiny – v kašičkovare a potom „na ostro“. Treba ešte za tepla prefiltrovať cez kávové sitko

          • Domácu slanina je fakt lahôdka.
            Za život som jej zjedol v porovnaní s inými určite nadmerné množstvo ale obezitou som nikdy netrpel – neukladá sa mi na tele:). Možno sa mi ukladá zvnútra – a to už je :(.

  3. Dávam do pozornosti toto: https://skspravy.sk/svet/globalizacia/nove-zameranie-rockefellerovej-nadacie-na-zmenu-klimy-signalizuje-dalsiu-fazu-velkeho-resetu/ & nový totalitný lustrujúci zákon (príprava na NIČ nebudeš vlastniť), ktorý prebehol bleskovo na pripomienkovanie v štátnych inštitúciách, asi vedeli prečo !
    Pozrite si teda poslanecký návrh Národnej rady SR Miriam Šutekovej a Milana Vetráka na vydanie zákona o preukazovaní pôvodu príjmov a majetku a o zmene a doplnení niektorých zákonov ! Kým sú tieto teľce a kto im to podsunul ???

  4. Už roky tvrdím, že nárast homosexuality súvisí s potravinami. Mám za to, že takýchto článkov by malo byť viac. V Afrike a Južnej Amerike doteraz nemali taký dosah na potraviny ako v USA, CA, NZ, Európe… Preto nárast homosexuality a viera vo všakovaké LGB T… chujoviny práve na týchto územiach.

    • Nárasť homosexuality súvisí najmä a hlavne s prostredím ! Je to psychická choroba a najľahšie sa ovplyvňujú deti a mládež v puberte a samozrejme zlý vzťah a nedostatok lásky zo strany otca (pri chlapcoch) a matky (pri dievčatách) !

  5. takže po SR a Babiš v ČR sama repka olejná

  6. Mimo téma, ale byl jsem se schválně podívat do židomarketu, do LIDL, na „maso“ – jen tak, ze zvědavosti..
    Takže, POZOR NA „KUŘECÍ“ MASO Z LIDL, které mají uvedeno v akci za 129,- Kč:
    https://i.postimg.cc/9fxqq4ww/lidlkure.jpg

    Nahoře na vrchním obalu Slovenský výrobce, ale co mě zaujalo, velké písmem napásno něco takového:
    MASO SE SMÍ KONZUMOVAT POUZE PŘITEPLOTĚ NAD 85 STUPŇŮ CELSIA!

    A když otočíte, uvidíte ZEMĚ PŮVODU: UKRAJINA !!!

    Takže tak, ty pomeje jsou všude. A u pultů „kdekoli“ i u řezníka nemáte zaručeno, odkud to maso je.
    A víte co? Nevím jak vy, ale jí nikdy neviděl na mase z krámu, vlastně odkudkoli, aby bylo uvedeno, že se musí tepelně upravit nad 85 stupňů atp.
    Jak se ty kur*vy sami „chrání“ a nádherný důkaz uveřejněného článku na AENews, vydaný před nedávnem:

    =Ukrajinská pesticidní a GMO mouka, která již dostala přezdívku “Banderka” na internetu, šla podle ředitele slovenského mlýna “jenom” do pekáren a nikoliv do obchodních řetězců! Pekárny prý nemají tak přísné předpisy na původ mouky! Agrární komora ČR varuje už i před vajíčky a kuřecím masem z Ukrajiny, protože na Ukrajině tímto obilím krmí nosnice a kuřata na drůbežích farmách! Komora má podezření, že maso i vajíčka se potom přebalují v Polsku a na Slovensku!=

  7. …vďaka za zauj.informácie….

  8. Momentálne je toto dôležitá informácia ! Nacistická zdrogovaná a psychopatická satanská klika EU dala zelenú teroru a genocíde WHO !!!
    https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/eu-predala-who-vsechny-pravomoci-uvedene-v-pandemicke-smlouve/#comment-33490

    • WHO môže – v rámci spoločenstva členských štátov – rozhodovať vo veci HO!

      EÚ detto – v rámci Ú.

      Teda – žiaden pokus „cez“ – to je akoby rybársky zväz chcel rozhodovať vo veci hasičského zboru – pretože nejakí hasiči sú v rybárskom zväze aj v hasičskom zbore! Tieto ko.kotiny treba odmietnuť, pretože tu nakoniec jedna organizácia NWO bude zastupovať všetkých vo všetkom! Skúšajú! Ale keď im naši zmrdi odovzdajú suverenitu – tak tomu prizerajte! Poslanci a zástupcovia bývajú na Mesiaci?!

    • Mimo již uvedených žalob na zločince z řad Big Pharmy by se v nejbližší době měly v USA rozběhnout i žaloby proti jim podřízeným zločincům – tedy zdravotnickým zařízením a lékařům, kteří svým pacientům vědomě ubližovali.

      Jak budou tyto žaloby úspěšné lze nyní jen stěží odhadovat, nicméně pokud by se na jejich základě skutečně podařilo americké zločince v bílých pláštích odsoudit, mohl by to být i vhodný popud pro podobné žaloby také v Evropě.
      https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/covidove-zlociny-v-usa-nekteri-lekari-a-nemocnice-jsou-obvineni-z-vrazdy-video/

      • Prd makový! Treba konečne zabudnúť na ilúziu tzv. verejného zdravia a teda aj na ochranu verejného zdravia! ŹIADNE VEREJNÉ ZDRAVIE NEEXISTUJE!!! Existuje už len biznis so zdravím A ŽIVOTMI jednotlivcov! Bodka! Existujú už len akciové spoločnosti, korporácie a akcionári – vlastníci zdravotníckych firiem a zariadení! No a biznis a marketing potrebuje DOBRÉ MENO A DOBRÚ POVESŤ!!! A v záujme biznisu založenom na dobrom mene – tieto firmy zametú akýkoľvek zločin pod koberec a búdú chrániť svojich zločincov a prepúšťať zo zamestnania a prenasledovať každého zamestnanca, ktorý by vypovedal a svedčil proti nim!

        Film podľa skutočnosti – anjel smrti – inak veľmi fundovaný a pre okolie láskavý zdravotný „brat“ – nakoniec sa pod tlakom určitého vzťahu priznal k 29 vraždám, ale odhaduje sa, že ich spáchal až 400! Pôsobil v 9 nemocniciach – v každej mohli jeho vyčíňanie odhaliť už len zo štatistických súvislostí – nikto ho nezastavil a páchatel sa priznal, že zabíjal preto, že čakal, že ho niekto zastaví! Nakoniec ho – nie oficiálne – stálo by ju to miesto a potrebovala operáciu srdca – to urobila jediná zdravotná sestra, ktorá neoficiálne spolupacovala s políciou! Je to choré, ale je to tak! Zabudnite na Úrad pre dozor nad zdravotno starostlivosťou! Zabudnite! Zavinená smrť pacienta nesmie ohroziť „dobré“ meno a biznis zdravotníckej akcivej spoločnosti! Bodka!
        „Nemocnice“ prevzali filozofiu korporátnych zločineckých organizácií! Je sakra rozdiel medzi cťou jednotlivca – ako zmyslom pre správne konanie, a medzi „cťou“ ako spoločenskou prestížou – obrazom! Preto sa mafiánskym bossom hovorí CTIHODNÍ!
        Dobrá sestra -super film (Krimi Thriller 2022) – CZ dabing.mkv
        https://ulozto.net/file/D62X4UsLOAXq/dobra-sestra-super-film-krimi-thriller-2022-cz-dabing-mkv#!ZGL3LmR2ZGZlLwqxMGqzLmR2AQHjBUSLDH9inHLhLwH5GzAuLj==
        ————————————
        NAJPRV PREDSLOV:
        http://www.stopmeningokok.sk › ochorenia
        Ochorenia | Meningokok | stopmeningokok.sk
        Meningokoková sepsa je extrémne silná reakcia organizmu na bakteriálnu infekciu krvi, pri ktorej je úmrtnosť až 25 %. Nástup choroby je rovnaký ako pri meningitíde: prudký, s vysokými horúčkami, bolesťami, kŕčmi.
        ————————-
        Teda 25% – nie 40%!!! ???

        Smrteľná choroba sa na Slovensku vyskytuje čoraz častejšie: Riziku nakazenia môžete predísť pomerne jednoducho
        „Počet úmrtí na invazívne meningokokové ochorenia, ako sú meningitída či sepsa, v posledných rokoch pribúda. Účinnou prevenciou je očkovanie. Pripomína to vedúca Národného referenčného centra pre meningokoky Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR Anna Kružlíková.

        „V prípade meningokokových ochorení nie je až taký problematický počet ochorení (v ostatných rokoch 25 – 45 prípadov), ako sú podstatné dôsledky infekcie. Úmrtia na meningokokové ochorenia totiž majú podľa evidovaných dát vzrastajúci trend hlavne počas rokov 2015 – 2022, pričom v roku 2022 smrtnosť presiahla 40 percent,“ priblížila s tým, že na Slovensku sa zhruba každý desiaty prípad končí smrťou.“
        https://www.cas.sk/clanok/2794743/smrtelna-choroba-sa-na-slovensku-vyskytuje-coraz-castejsie-riziku-nakazenia-mozete-predist-pomerne-jednoducho/
        ————————-
        Tak teda novinárske ku.vy ako?! Každý desiaty je smrtnosť 40% – lebo ku.va treba očkovať?!
        A čo tak vydezinfikovať tie zasrané zdravotnícke zariadenia! Meningiída je väčšinou záležitosť nozokomiálnych infekcií!!!

        https://www.health.gov.sk › Zdroje? › Sources › dokumenty › SDTP › standardy › 1-10-2021 › 9_1-Purulentne-meningitidy-Infektologia.pdf
        Názov: Purulentné meningitídy – Slovensko
        Bolo realizovaných niekoľko štúdií zameraných na adjuvantnú liečbu meningitíd, ktoré priniesli rôznorodé klinické výsledky. Z týchto skutočností vyplynula potreba poskytnúť lekárom jasné praktické doporučenia založené na dostupných dôkazoch, ako postupovať v diagnostike a liečbe pacientov s purulentnou meningitídou.

        REPLAY – „potreba poskytnúť lekárom jasné praktické doporučenia“ – ??? !!!

        https://zdravoteka.sk › choroby › tuberkulozna-meningitida
        Tuberkulózna meningitída: Čo je to a aké má príznaky?
        26. 9. 2022Niekedy sa tuberkulózna meningitída u starších ľudí môže prejaviť ako subakútna demencia s poruchou pamäti a zmenou osobnosti. U detských pacientov dominujú v klinickom náleze príznaky zvýšeného intrakraniálneho tlaku, záchvaty, obrny končatín a tváre až kóma.

        https://zdravoteka.sk › choroby › tuberkulozna-meningitida
        Tuberkulózna meningitída: Čo je to a aké má príznaky?
        26. 9. 2022Niekedy sa tuberkulózna meningitída u starších ľudí môže prejaviť ako subakútna demencia s poruchou pamäti a zmenou osobnosti. U detských pacientov dominujú v klinickom náleze príznaky zvýšeného intrakraniálneho tlaku, záchvaty, obrny končatín a tváre až kóma.
        ———————
        Vyzerá ako chrípka – „vyzerá ako kovid“! Ku.va! „Beriem kovid!“

        Zabíjali v mene covidu a v mene očkovania! Zabíjali v mene biznisu! A nič sa im pod „strechou“/ochranou vlastníkov nemocníc/ – NESTANE! Trest môžete vykonať jedine súkromne!

Pridajte komentár

*