Klinika v Clevelande varuje, že 50% tých, čo po covidovom očkovaní dostali myokarditídu, zomrú do 5 rokov


Klinika v Clevelande varuje, že 50% tých, čo po covidovom očkovaní dostali myokarditídu, zomrú do 5 rokov

(Baxter Dmirty, The People’s Voice) Po zavedení mRNA vakcín proti Covid-19 vzrástol počet prípadov myokarditídy, najmä u mladých a inak zdravých jedincov.

Teraz Clevelandská klinika vydala znepokojivú správu: Očakáva sa, že približne 50% ľudí postihnutých myokarditídou vyvolanou očkovaním neprežije dlhšie ako päť rokov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Myokarditída je zápal srdcového svalu, ktorý oslabuje srdce, čo mu sťažuje efektívne pumpovanie krvi do tela. Zatiaľ čo myokarditída môže byť výsledkom vírusových infekcií alebo rôznych zápalových stavov, je to aj najčastejší vedľajší účinok mRNA vakcín proti covidu.

Zatiaľ čo farmaceutické spoločnosti, mainstreamové médiá a Anthony Fauci (americký Mikas) naďalej tvrdia, že myokarditída nie je vážna choroba, realita je diametrálne odlišná.

Podľa Clevelandskej kliniky približne polovica ľudí, ktorých postihne myokarditída, aj po jej úspešnom vyliečení zomrie do 5 rokov, zatiaľ čo približne 20% bude mŕtvych do jedného roka.

Štúdie ukazujúce rastúci výskyt myokarditídy, perikarditídy a iných srdcových príhod sa stále bagatelizujú.

Spočiatku boli úplne odmietané. Potom boli uznané, ale podceňované. Aj v súčasnosti, keď je už ťažké ignorovať riziká tohto očkovania, stále sa odporúčajú posilňovacie dávky, dokonca aj pre deti od veku 6 mesiacov.

Dnes už bývalý hlavný lekár v USA Anthony Fauci bol prinútený priznať, že myokarditída postihuje očkovaných mladých ľudí – hoci riziká myokarditídy naďalej bagatelizuje.

Niet divu, že ľudia ako Fauci stále zavádzajú a klamú verejnosť ohľadom toho, koľko peňazí on osobne zarába na stále prebiehajúcich očkovaniach a tiež ohľadom potenciálneho väzenia, ktoré im hrozí vzhľadom na závažnosť ich podvodov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Hovoríme o miliónoch a miliónoch stratených životov, vrátane mnohých mladých a zdravých ľudí, ktorí mali celý svoj život ešte len pred sebou.

Veda pokračuje v zhromažďovaní dôkazov pre stíhanie Fauciho a jeho partnerov z farmaceutického priemyslu.

V nedávnej štúdii publikovanej v odbornom medicínskom časopise Lancet o „pacientoch vo veku do 30 rokov s klinickou diagnózou akútnej myokarditídy“ výskumníci zistili, že poškodenia srdca a zdravotné obavy jednoducho nezmizli tak, ako to Fauci naďalej tvrdí.

„Poškodenie myokardu (srdcového svalu) pri počiatočnom vyšetrení a jeho pretrvávanie pri sledovaní, napriek miernemu počiatočnému priebehu a priaznivému strednodobému klinickému výsledku si vyžaduje pokračovanie klinického sledovania a dlhodobé štúdie u postihnutých pacientov s myokarditídou spojenou s očkovaním proti Covid-19.”

Napriek ubezpečeniu od Anthonyho Fauciho a farmaceutických firiem tento problém nezmizne.

Zatiaľ čo niektorí sa môžu snažiť bagatelizovať alebo popierať jeho závažnosť – najmä medzi tými, ktorí boli zaočkovaní – tieto pokusy o odmietnutie pripustenia rizík neobstoja proti rastúcim dôkazom.

Záver

Či už ide o poškodenie srdca, neurologické problémy, autoimunitné poruchy, problémy so zrážanlivosťou krvi, mŕtvicu, aneuryzmu, turbo rakovinou alebo niektorý z ďalších 1 291 „nepriaznivých následkov covidového očkovania“, slona v miestnosti už nie je možné naďalej ignorovať.

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmirty, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. mariankosnac

    Takže 2021+5 = 2026 zvoní hrana…

    A ako sa tá myokarditída vlastne prejavuje – ako zistíme či ju niekto má? Lebo ak sa to prejavuje len nejakou únavou a dýchavičnosťou, tak to má asi väčšina očkovaných dôchodcov (čo ale môže byť len zlou kondičkou).

    Myokarditída (zápal myokardu) je zápal srdcového svalu, ktorý sa môže vyskytovať v pomaly postupujúcej, chronickej forme alebo aj ako akútne ochorenie. Má široké spektrum závažností – môžu byť takmer nerozpoznateľné, ale aj smrteľné.

    • Choď na preventívku a žiadaj o vyšetrenie na kardiológii a budeš na istom. Nie každý má hneď aj prejavy…

  2. Ako JUDr. Weiss pripomenul tento výrok —

    Arthur Schopenhauer kedysi povedal:
    Pravda sa najprv zosmiešňuje, potom sa agresívne vyvracia a v treťom štádiu je prijímaná ako samozrejmosť.

    • Štefan Priekopa

      Schopenhauer povedal aj toto: „Múdri ľudia v celej histórii hovorili vždy to isté. A hlupáci, ktorých je drvivá väčšina, robili vždy presný opak.“

      • Marek Košice

        Schopenhauer je autorom knihy (alebo textu, z ktorého vznikla kniha) „O ženách“. Nekúpil som si ju, pretože aj na mňa je príliš drsná (tým nechcem povedať, že s ním súhlasím vo všetkom ohľadom žien, to rozhodne nie).
        To len aby ste vedeli. Ženami v podstate pohŕdal.

        Niečo zo spomínanej knihy : https://misantropovaknihovna.estranky.cz/clanky/schopenhauer/o-zenach.html

        Vyberiem jeden jeho citát z knihy (nie príliš krátky, nie príliš dlhý) :

        „Čím je něco ušlechtilejší a dokonalejší, tím později uzrává a tím pomaleji. Muž dospívá zralosti svého rozumu a duševních sil sotva před osmadvacátým rokem svého věku. Žena již s osmnáctým, jenže podle toho je také její rozum docela přesně odměřen. Proto zůstávají ženy po celý život dětmi, vidí stále jen to, co je nejbližší, lpí na přítomnosti, vnější zdání věci považují za její podstatu, dávají přednost maličkostem před věcmi nejdůležitějšími. Rozum je totiž to, co činí, že člověk nežije jen stále v přítomnosti jako zvíře, nýbrž přehlíží též minulost a budoucnost a uvažuje; z toho potom pochází též jeho opatrnost, starostlivost a častá stísněnost. Žena pro slabší rozum je méně účastna těchto výhod i nevýhod. Žena je spíše duševní myop,[1] jehož intuitivní rozum vidí sice nablízko ostře, má však za to omezený rozhled, do něhož již nespadá to, co je poněkud vzdálenější. Proto také vše nepřítomné, minulé, budoucí působí na ženy mnohem slaběji než na nás. Z tohoto stavu vyplývá také právě jejich náklonnost k rozmařilosti a hýřivosti, u nich mnohem častější a někdy až hraničící s duševní pomateností. Ženy si v duchu myslívají, že úkol mužů je peníze vydělávat, avšak jejich, žen, peníze utrácet; je-li možná, ještě za mužova života, jistě však alespoň po jeho smrti. Již to, že jim muž svěřuje svůj výdělek k vedení domácnosti, posiluje je v té víře. Než ať z tohoto stavu vyplývají četné nevýhody, jedno je při tom přece dobré, že žena žije v přítomnosti více než my, a proto, je-li jen trochu snesitelná, užívá jí lépe, čerpajíc z ní onu veselost, ženě vlastní, které potom užívá k osvěžení, a je-li třeba, též ku potěše muže zavaleného starostmi.“

        (Je na ženách, aby si to nebrali osobne, pokiaľ im ublíži ak si to osobne brať budú… Je to názor Schopenhauera, nič viac, nič menej.)

        • Marek Košice

          Pridám ešte jeden úryvok, ktorý to, že Schopenhauer ženy rád nemal, potvrdzuje ….

          „Nevyrostlé ženské pohlaví s úzkými zády, širokými boky a krátkýma nohama nazývati krásné mohl jen mužský rozum, zamlžený pohlavním pudem. V tomto pudu totiž vězí všecka jejich krása. S větším oprávněním než krásné mohlo by se ženské pohlaví nazývati neesthetické. Ženy nemají skutečného a pravého smyslu ani pochopení ani pro hudbu ani básnictví ani výtvarné umění, nýbrž je to jen opičení, podporující jejich touhu líbit se, když takové vlastnosti uměle předstírají a navenek horlivě projevují. To činí, že nejsou schopny čistě věcného účastenství vůbec v ničem. A důvod toho je, jak myslím, tento: Muž se snaží, ať jde o cokoli, ovládnout to přímo, buď tím, že to pochopí, nebo že si to podrobí. Ale žena je vždy a všude odkázána jen na panství nepřímé, totiž prostřednictvím muže, kterého jedině má ovládnout přímo. Proto je v ženské povaze užívati všeho jen jako nástroje k získání muže, a její účast v čemkoli jiném je vždy jen předstírání, jen oklika, t. j. míří ke koketství a opičení. V tomto významu se vyslovil Rousseau (v Listech d’Alembertovi): „Ženy obecně neusilují o žádné umění, nerozumějí žádnému a nejsou genie.“ To jistě neušlo snad nikomu, kdo se již vyprostil z klamu zdání. Všímejte si jen, čeho se týká a jak se utváří jejich pozornost v koncertě, v opeře nebo v činohře. Vizte, jak s dětinskou prostotou klidně pokračují v svém tlachání při nejkrásnějších místech v dílech největších mistrů. Jestliže Řekové skutečně nepřipouštěli ženy do divadla, bylo to jistě podle všeho docela správné, alespoň bylo možno v jejich divadlech nerušeně poslouchat. Do našich časů by se hodilo k výroku: „Ať žena v církvi mlčí!“ připojit dodatek: „Ať mlčí též v divadle!“, nebo jím onen první výrok nahradit a dát jej napsat velikými písmeny na divadelní oponu.“

          • mariankosnac

            Arthur Schopenhauer (22. února 1788, Gdaňsk – 21. září 1860, Frankfurt nad Mohanem) byl německý filosof 19. století.

            To tu ešte neboli inštalované sociálne politické programy ako feminizmus. Tak čo na tom že nemal rád ženy – vtedy ešte mohol. A ženy asi nemaly radi Schopenhauera.

  3. Štefan Priekopa

    1. Cvičenie ásan. Základom v tomto prípade by mala byť šavasána pre jej regeneračné a relaxačné vlastnosti. Okrem nej zaradiť aj zo osem až desať ďalších ásan aby bolo precvičené viac-menej celé telo. Podľa možností cvičenca by jedna mala byť dolu hlavou (napr. širšásana). Trikrát týždenne je fajn, viackrát by bolo super. Keďže sa jedná ale o ľudí s oslabenou fyzičkou, objem treba pridávať postupne. 2. Pranajáma, najlepšie nadí šodhana – stačí osem cyklov, to ale praktizovať každý deň, ideálne ráno. 3. To najdôležitejšie – meditácia. Odporúčam vipassanu (pozorovanie myšlienok až do ich utíšenia, zostane prázdna, tichá, pokojná ale jasná myseľ). To dvakrát denne, ráno a večer, spočiatku stačí 5 minút. Dni s ásanmi zaberú možno hodinu, dni bez ásan ešte menej. No a ideálne k tomu pridať niektoré vyššie jogínske praktiky, najmä: 1. brahmacharya (celibát), 2. santoša – možno preložiť ako „pestovanie, kultivovane spokojnosti s vlastným životným údelom (nie len nebreptať, ale pozitívna spokojnosť), a 3. Išvara pranidhána – odovzdanie sa do rúk Vyššej Moci (Bohu) čo už je vlastne vstup do mysticizmu. Prečo to píšem: keby toto robili, tak by to percento išlo výrazne dole, nielen v prípade v článku spomínanej skupiny človečenstva.

    • Marek Košice

      Cvičím celé roky každý deň (možno 1-2 dni v mesiaci vynechám keď nestíham) „anulóma-vilóma“ v pomeroch (sekundy) : 5(nádych) : 20(zadržanie dychu po nadýchnutí) : 10 (výdych) : 10 (zadržanie dychu po vydýchnutí) po dobu 15 minút.
      K tomu vokalické dychové cvičenia tiež takých 29-30 dní v mesiaci.
      ÓÓÓMMM (20 minút), a potom podľa lunárneho kalendára U,O (naúzko), O (naširoko), A, E, I, M….v závislosti aké čakry sú v ktoré dni aktívne.

    • Marek Košice

      Na brahmacharyu je pripravených veľmi, veľmi málo ľudí, Štefan. „Org*zmový celibát“ je ľahšia a prirodzenejšia cesta. Sexuálny styk (ak je spojený s peknými citmi) je úplne prirodzený a je správne ho zažívať. Brahmacharya je dobrá LEN A IBA pre takého človeka, ktorého sexuálny styk vôbec neláka. Bohužiaľ ľudia sú majstri v klamaní seba samých (hlavne ak sa potom sami vidia v lepšom svetle – ego) a tak sa do brahmacharye (neviem či som to dobre vyskloňoval) pustia väčšinou takí, ktorí sa v tomto type celibátu (a teda celibát od s*xu, nie len od org*zmu) budú akurát tak trápiť.
      Ja nepotrebujem org*zmus, ale potrebujem splynúť so ženskými energiami, a to dotykmi, túlením a všetkým ostatným, vnímaním ženského hlasu (a ignorovaním toho aké sú ženy nelogické a chaotické tvory, aby táto smutná skutočnosť do toho negatívne nezasahovala). Brahmacharya toto neumožňuje. Som presvedčený, že je to slepá ulička, AK to praktizuje človek, ktorý túži po splynutí s opačným pohlavím. Čiže takmer absolútne každý zdravý človek v produktívnom veku.
      S*xuálna alchýmia nie je plná túžby, ale prakticky bez túžby. Nedochádza tam ku „rozdvojeniu osobnosti“, kde jedna časť osobnosti chce s*xuálnu energiu akumulovať a potom transformovať, a druhá ju chce „vyskratovať“…
      Erotika je nádherná vec, A SOM PRESVEDČENÝ, že stúpenci brahmacharye vlastne ANI TAK CELKOM NEVEDIA, že s*x môžu praktizovať AJ bez org*zmov, a bez túžby (absencia túžby neznamená nechuť!)…. Preto nahradia jeden extrém (ktorý môžeme prirovnať k prejedaniu sa fastfoodom) ktorým je „rozmnožovací typ s*xu praktizovaný mimo obdobie reálneho rozmnožovania sa“ extrémom druhým (ktorý môžeme prirovnať ku nikdy nekončiacej hladovke). Miesto toho, aby si vybrali viac-menej len zdravú výživu a konzumovali ju v primeranom množstve (ani málo, ani veľa, proste do zdravého nasýtenia), a tou je „s*xuálna alchýmia“ s dodržiavaním org*zmového celibátu. S TÝM, že keď náhodou nedopatrením dôjde ku vyskratovaniu, tak hoci je to veľká chyba, ŽIVOT IDE ĎALEJ a netreba z toho robiť drámu. Mne sa to stalo na úplnom začiatku augusta. Vedel som, že nemá žiaden zmysel byť z toho namosúrený. Takže som nebol nahnevaný ani 5 sekúnd… Odvtedy držím org*zmový celibát znova. Vydržal som ho dva roky (pokračoval by som dlhšie, keby niet tej „nehody“), a teraz je to už vyše 3 mesiace čo ho držím znova. Trpím? Áno…………..ALE NIE Z DôVODU org*zmového celibátu. Z dôvodu, že nemám po svojom boku partnerku. Je extrémne ťažé násjť takú, ktorá nechce spoločný život pod jednou s partnerom a zároveň nie je v zrelom veku (o 5 a viac rokov staršia odo mňa)…rovesníčky a mladšie si niečo také nevedia ani len predstaviť….. A to ma ubíja. 😀 …….. Tá moja posledná (s ktorou je koniec) má 45 rokov… O 8 rokov staršia odo mňa…a žiadna fešanda veru… Kedy mám mať mladú (napr. 30-35, v dobrom stave) ak nie teraz??? ….Chápeme sa…

      • Štefan Priekopa

        Ahoj Marek, ďakujem za Tvoje cenné komentáre. Prepáč, že na väčšinu neodpisujem ale vedz, že od Teba si všetko rád prečítam – jednoducho preto lebo, až na nejaké malé a nepodstatné odlišnosti, väčšinou s tebou súhlasím 🙂 Tvoje príspevky tu majú jednoznačne najväčšiu hodnotu z pohľadu zdravia, spirituality, filozofie či metafyziky. Nevidí sa to často. Inak, sa tu dejú veci na tejto diskusii občas 😀 Sranda celkom tu je 😀 Ale k veci. Je toho veľa čo píšeš ale som lenivý na všetko odpovedať. Prepáč. No hlavný dôvod prečo som sem do diskusie začal prispievať je toto. V období 2017 až 2020 som bol s bádateľom viac než len v čitateľskom vzťahu (viac zatiaľ nepoviem). Potom na začiatku 2020 prišlo to čudo a moja cesta už išla iným smerom a bádateľ išiel do zabudnutia. Až v auguste 2022 som si povedal „Jasné, bádateľ, idem kuknúť ako sa im darí.“ Pozerám, články ok, klasika ako vždy. No ale čo ma zaujalo a čo som dovtedy neregistroval, bola diskusia, ktorá si žila svojím mimoriadne čulým životom 🙂 No a najviac ma zaujali komentáre Mareka Košice, ale aj to ako surovo mu podaktorí nakladali. Veľakrát ma už svrbel prst na klávesnici, že napíšem na Tvoju podporu či obranu niečo. Takto som váhal dva roky. Vždy som si povedal „Načo? Kašli na to. Nechaj to tak.“ No až teraz v auguste 2024 už mi to nedalo. Videl som človeka, ktorý je dobre nasmerovaný po (duchovnej) ceste, len som mal občas trochu obavu aby Ťa útokmi z cesty neodklonili, neoslabili, nezmiatli, či nezlomili. Viem, že sa nemusím báť – si dobre sčítaný, informovaný, máš logiku, cit a odolnosť. Takže moje príspevky smerom k Tebe boli len vyjadrením malej podpory. Takže tak. No. A ešte som sa Ťa pýtal na tú angličtinu. Škoda, že podľa Tvojich slov v nej nie si až tak dobrý. Lebo hoci si nemienim dovoliť Ťa nejako poúčať, nasledovné knihy (všetko dostupné v angličtine, v slovenskom jazyku nie sú) považujem už dlhodobo za absolútny vrchol, ultimátne poznanie v daných oblastiach, a to dané oblasti neustále študujem. Čiže, v oblasti uchovávania a transmutácie sexuálnej energie sú to: 1. The Coiled Serpent: The Philosophy of Conservation and Transmutation of Reproductive Energy (C. J. van Vliet), a 2. Bliss of the Celibate (Julian Lee). Obe sú voľne dostupné na internete v PDF. Tá prvá je úplne geniálna – neuveriteľné koľko práce si jej autor musel dať súdiac podľa citácií nesmierne širokého záberu a prenikavej logiky jeho písania. Mňa však najprv „naštartovala“ tá druhá kniha. Mimochodom, tieto veci praktizujem od 2013teho a v mnohom mám rovnaké skúsenosti ako Ty. No a tá druhá oblasť, zhruba ju môžeme označiť ako spiritualita, filozofia, metafyzika či mysticizmus, je zastúpená týmito titulmi: 1. A Course in Miracles (Original Edition); 2. Yoga Vasistha (Ravi Prakash Arya); 3. I Am That (Nisargadata Maharaj); 4. Talks (Ramana Maharshi); a 5. Science of Yoga (Yoga Sutras) (I. K. Taimni). Tak. Toto považujem za zavŕšenie ľudského poznania – non-dualistické učenia, poklad ľudstva. Keď to raz človek ochutná ✨ všetko ostatné sa bude javiť ako bezvýznamné taľafatky 🙂 Prepáč Marek, dnes píšem trochu zo široka. Nejaký čas sa teraz neozvem. Chcem si dať trochu odstup a čas na kontempláciu. Diskusiu ale čítať budem. Držím Ti palce. Ak to číta aj Ajša, pozdravujem Ťa – Ty a Marek ste fajn po ľudskej stránke. A hlavne, vďaka redakcia za Vašu trpezlivosť a prajem Vám všetko dobré 🍀

    • Štefan Priekopa

      *kultivovanie*

      • Toto nie je fórum pre sektárov, pomýlil si si stránku, kámo! :o)))

        • Štefan Priekopa

          Draslík, sme na stránke o zdraví. Jóga ako holistický prístup 🙂 k zdraviu je jedna z najlepších vecí, ktorú môže človek pre svoje zdravie urobiť. Vyskúšaj a uvidíš. Všetko dobré prajem 😉

          • Dobre, beriem. :o)))

          • Joga ti nepomôže s chorobami srdca a článok pojednáva o ochorení srdca.

            Jogíni sú hinduisti.

            Kačdý pokročilž jogín má aj SIDDHI.

            Joga je každý fyzický pohyb.

      • Štefan Priekopa

        Vladimír, píšeš že „Joga ti nepomôže s chorobami srdca“… Neviem či má zmysel na Teba ešte ďalej reagovať 🙂 Nič v zlom.

        • Marek Kosice

          Stefan, trafil si klinec po hlavicke.

        • Ako ti pomôže s chorobami srdca cvičenie jogy? Nijak. Ak chceš mať zdravé srdce, musíš hlavne chodiť denne aspoň desať kilometrov pešo. Voziť sa na aute a potom cvičiť jogu ti fakt nepomôže.

          Ak sa ti nepáčia moje názory tak na ne nereaguj!

  4. Tak na doplnenie témy v článku: https://cz24.news/umrti-a-zraneni-zpusobena-vakcinami-covid-19-mohou-pojistovny-privest-k-bankrotu/ ! Otázka znie, kedy to praskne ! V krajinách preočkovaných na 90% to bude koniec národov ! U nás to bude kolaps, ale sa vylížeme z toho, keďže máme len cca 50% zaočkovaných… Otázka znie, či si zaočkovaní vynútia aj spravodlivosť na tých, čo ich presvedčili, donútili, dotlačili…

    • Poisťovne sú dcérskymi firmami bánk, takže to ovplyvní celý sektor – banky napr. majú uzatvorené zmluvy o hypotékach, ale hypotéky neposkytujú – potom majú problém aj developreri – ktorí majú zaúverované investície – a sú tiež v prdeli bez prímov. Ale toto bol naplánovaný krach a zrútenie finančného systému – „neviditeľným spôsobom, a možno práve kvôli odstaveniu hotovostnému systému. Čiže poisťovne už budú odškodňovať len bezhotovostne – a digi peniaze ostanú v bankách. ???

      • Štefan Priekopa

        Všetko najlepšie Maroš 🙂

        • Máš smolu, Maroš je len nick.

          • Štefan Priekopa

            Že máš smolu : D Ty si iný dávač. Mne to urobí jednoduchú radosť niekomu popriať 🙂 takže neviem o čom točíš. Ale vieš čo? Od začiatku ako sem chodievam mi je jasné, že mnohé mená sú tu len nicky. No a neviem prečo ale keď sedím v tichu a v tme so zavretými očami tak sa mi stále vynára, že Maroš je v skutočnosti buď Jozef, alebo Vladimír, možno Michal alebo Ján. Neviem čím to bude, najskôr nejaká intuícia. A ešte sa mi objavuje, že holistický prístup je Peter. V každom prípade aj tak všetko najlepšie Marošom a Martinom 🙂

          • Štefan Priekopa

            Zaujímavé ináč ako rýchlo si reagoval – len 4 minúty odvtedy ako som napísal môj príspevok. Hmm…

          • „Meniny Maroš
            11. novembra (dnes)

            Meno Maroš má slovanský pôvod a má svoje korene v staroslovanskom slove „mor“ znamenajúcom „hojnosť“ alebo „bohatstvo“. Toto meno sa spojuje s významom hojnosti, plodnosti a prosperity. Jednotlivci s týmto menom bývajú často chápaní ako štedrí, priateľskí a majú tendenciu byť pozitívni a optimistickí. Môže sa pripisovať aj sily, vytrvalosti a múdrosti. Ľudia menom Maroš majú často tendenciu byť kreatívni a snažia sa dosahovať svoje ciele s odhodlaním a entuziazmom, čo ich robí výbornými vodcami vo svojich oblastiach záujmu a snaženia.“

            Mal som si dať indiánske meno štýlom „ten, ktorý“? Ja som v skutočnosti kohút, alebo breza. Ja viem, kto som. Áno – som sybolický nick – viem ku komu a čomu patrím. Myslím, že zásadný rozdiel medzi Marošom a Martinom je v ich spoľahlivosti. Ak sa už nemôžem spoľahnúť na svoho „brata“, tak už potom na koho – ak nie na seba? V živote by som sa nechcel volať ani Jozef, ani Vladimír, ani Michal, ani ján – to je otázka frekvencie, ktorá moja určite nie je. Pátrajte si ďalej – a skúšqjte na inom. Ja som pre vás MAROŠ!

            Inak – nedávno som spomínal nemožné obliekanie sa v tejto dobe – pozrite si film so šmrncovým oháknutím! To boli handry! Ženská bola ženská – chlap bol chlap a každý bol krásny.

            Česť a sláva CZ dabing celý film
            https://duckduckgo.com/?t=h_&q=cel%C3%BD+film+cz+dabing&iax=videos&ia=videos&iai=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dq_0Zmu-IWyI

          • holistický prístup

            Štefan Priekopa,

            popracuj na svojej „intuícii“ – je absolútne chybná.

            Tvoje a Vladimírové príspevky nepodliehajú cenzúre, preto tá „rýchlosť“ reakcií – príspevky odo mňa – aj ak sú nejaké láskavo uvoľnené, tak im to trvá veeeeeľmi dlho – zrejme príliš dlhé vedenie, alebo skôr úmyselné zadržiavanie a cenzurovanie.

          • holistický prístup:
            Vaše príspevky podliehajú cenzúre, lebo vulgárne útočíte na iných diskutujúcich, a to opakovane. Keď vám neprejde jeden vulgárny komentár, napíšete druhý a ešte aj zvýraznite, že prvý vám neprešiel. Takže to robíte vedome a úmyselne. Ste len milimeter od toho, že dostanete plošný ban a nebudú vám prechádzať žiadne komentáre, ani nevulgárne a neútočiace. Máme aj iné veci na práci ako strácať čas moderovaním každého jedného vašeho príspevku. Ak sa vám to nepáči, môžete sa ísť sťažovať na lampáreň. Inde by ste dostali trvalý ban už dávno. Raz ste už plošný ban na istý čas mali aj u nás. Dostali ste novú šancu, no správate sa stále rovnako.

          • holistický prístup

            Štefan Priekopa,

            zaujímavá je skutočnosť, že v tichu a v tme, so zavretými očami, tak sa Ti stále vynára, že Maroš je v skutočnosti buď Jozef, alebo Vladimír, možno Michal alebo Ján. Nevieš čím to bude, najskôr nejaká intuícia. A ešte sa Ti objavuje, že holistický prístup je Peter.

            Ja viem, prečo sa Ti to deje – v tichu a tme – tieto dve bytosti Ťa niečim vnútorne oslovili a chceš sa k nim dostať, preto im prisudzuješ nejaké mená – to nie je dobré pre Teba.

          • Štefan a nenapadlo ťa, že niekto meniny neoslavuje a nemá rád ani tie tvoje úchylácke smajlíky? Ty si na tejto stránke omylom. Točíš sa tu ty, snažíš sa byť zaujímavý, ale prepadol si. Zatiaľ si tu nič nepriniesol, iba sa ru pcháš niektorým do zadku. Tvoja intuícia stojí za hovno.

          • holistický prístup

            redakcia,

            óóó, o aké VULGÁRNE príspevky odo mňa ide?!? – aha – ide o reakcie na vulgárne príspevky smerujúce špeciálne na mňa.

            Takže gratulujem k SUBJEKTÍVNEJ objektivite … vyzerá to ako … radšej sa zdržím …

            Útoky na všetkých, rozdeľujúce a dehonestujúce príspevky na cielené skupiny, útoky, ponižovania, večne omieľané primitívnosti, satanizmus a rôzne sektárske bludy – doslova VULGÁRNE – sú redakciou nielen uvoľňované, ale chránené – nedotknuteľné!!! Podporujete agendu 2030 a ste na to v „redakcii“ pyšní – snáď to máte aj kvalitne honorované.

            Ak vás všetkých v „redakcii“ niekto kyjakom napadne, tak mu doneste aj svojich príbuzných!!!!

          • Miroslav Čižmár

            Maroš – Mars, Áres

          • Štefan Priekopa, ty si si rozum už načisto prepil. Máš halucinácie, navštív lekára alebo radšej liečiteľa, lekár by ťa rýchlo priviedol do hrobu.

            Radšej si zacvič jogu podľa:
            mahámandaléšvar paramhans šrí svámí Mahéšvaránanda

  5. Najnovšie info z Filipín… a myslím si, že podobne je to vo všetkých preočkovaných krajinách ! Ale svedkom Pfizerovým nevysvetlíš a čas sa im zrejme kráti…
    https://cz24.news/filipinsky-program-covidove-depopulace-o-13-milionu-lidi-mene/

  6. Už nebohý Krčméry pred časom tvrdil, že následky experimentálnej génovej manipulácie sa môžu prejaviť aj po piatich rokoch. A čo sa odvtedy zmenilo, takmer nič. Neexistujú žiadne reálne snahy postaviť vinníkov pred spravodlivosť. Nejaké pokusy vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť sa objavujú v Amerike. U nás Kotlár bojuje s veternými mlynmi. Ale je to asi tak, ako keď vlci vyjú na mesiac a karavána ide ďalej.

    • Všetko je len o parazitizme a peniazoch, žiadať nejakú „spravodlivosť“ na skorumpovaných sudoch je prežitok z dávnych dôb

  7. Otázka na redakciu. Toto článok, ktorý bol od Vás prevzatý: https://cz24.news/r-wilson-the-expose-ked-udrie-financna-kriza-elity-planuju-zmrazit-bankovy-system-na-celom-svete-a-vsetkeho-sa-zmocnit/ . Prešiel necelý rok… ako to vnímate dnes túto hrozbu? Tiež si myslíte, že sa stane už budúci rok, ako sa mi to javí???
    Dobre vieme, že za dedolarizáciou stoja elity a žiadne Rusko s BRIKS, a že je to súčasť plánu zavedenia digitálneho gulagu, čo sa už realizuje aj v samotnom Rusku !

    • Vo všetkých štátoch EÚ po vzore USA boli prijaté zákony o „bail-in“ pre banky. Na rozdiel od roku 2008, keď sa banky zachraňovali „bail-out“, čiže poskytnutím štátnych pôžičiek, sa teraz budú zachraňovať tak, že veritelia banky (vkladatelia, bežní ľudia) sa zmenia na akcionárov. V bilancii banky sa tak znížia záväzky banky a strata sa odpíše z novozískaného „vlastného imania“. Jednoducho povedané, banky zhabú vklady a úspory ľudí a použijú ich na úhradu strát. Ak by pád finančného systému nebol plánovaný, načo by prijímali takéto zákony?

  8. holistický prístup

    redakcia,

    ukazujete kým naozaj ste – osočujete, ohovárate bez dôkazov. Podporujete tých, ktorí útočia a vysmievajú sa z iných. Na jeden príspevok odo mňa nasleduje množstvo útočných príspevkov od vášho ochraňovaného miláčika a to je v poriadku.

    Iste – ide vám len o podporu naštartovaných programov od toho, komu verne slúžite.

  9. holistický prístup

    redakcia,

    kašlem na VAŠE „diskusie“ – len veľmi málo príspevkov je hodných pozornosti – majú tu privilégia určité indivíduá so svojimi večne omieľanými bludami. Ja nie som z tých, ktorí tu snáď budú vyplakávať a prosíkať o zverejnenie. Rovnako nie som niekto, kto stále melie to isté. A áno – plošný BAN bol uvalený na príspevky odo mňa jedine pre PRAVDU – pre priznanie, KTO JESM.

    Pravda je pre vás tŕňom nielen v pätách, ale aj v očiach.

  10. Pomôžme svojmu srdiečku – pre očkovancov, ale i pre neočkovancov..

    Ľudia so srdečnými potiažami sú oveľa viac citliví na zmeny počasia. Veľa „srdciarov“ robí veľkú chybu, že v momente, ak sa necíti celkom zdravotne FIT, ľahnú si do postele a tým nútia srdce k väčšej činnosti, pričom cievy sú sotva funkčné.

    V našom tele je okolo 600 svalov. Každý sval je omotaný cievami, vďaka ktorým im pomáha prepumpovať krv. Pokiaľ sme v pohybe, okrem srdca pracuje ešte 600 dodatočných „sŕdc“. Čím viac z týchto 600 „svalových srdiečok“ funguje, tým lepší je stav srdca, cievnej sústavy a o to lepší je zdravotný stav.

    Bezpochyby platí, že prechádzka na čerstvom vzduchu je ten najlepší liek na srdce (zvlášť, keď srdce reaguje na zmeny počasia). Pri chôdzi pracuje najvyššie množstvo svalov nášho tela.

    Aby sme sa o tom presvedčili, stačí dať ruky v bok a vtedy môžeme vycítiť, ako všetky telesné svaly a vnútorné orgány reagujú na každý náš krok.

    P.S. Dnes som kvôli inverzii v „mojom“ meste, na prechádzku nešla..
    V takých dňoch si v obývačke zacvičím jógu – aspoň 5 x Pozdrav Slniečku, tam je dôležité správne dýchanie, pri ľuďoch so srdečným ochorením a vysokým krvným tlakom.., treba s dýchaním postupovať opatrne.

    Takže – môže byť tak i tak..

    Ďakujem za pochopenie!

    • Takže ak som jedného dňa nedávno prešiel po horách s prevýšením cca 900 metrov urobil som dobre pre srdce. Celkovo som ten deň prešiel až 40 km. Čo si o tom myslíš, nie je to až moc? Bola inverzia, tam hore svietilo Slniečko a bolo teplo a dole bola hmla a mrzlo. Skutočne krásny takmer celodenný výlet.

      • Vladimír,
        ďakujem za spätnú väzbu!

        Podstatné je, aký si mal Ty z daného výletu pocit. Ja myslím, že vysoko relaxačný, napriek tomu, že bol fyzicky -náročný..

        P.S. Ja nie som až taký vysokohorský turista. A keď už – tak radšej lanovkou hore a na lyžiach dole..

        Pozn: Mne vyhovuje rýchla prechádzka so psom (ktorý sám je veľmi rýchly..) po hrádzi, kde je absolútny klídek, prejdú max. 2 cyklisti, je tam krásne ticho, počúvam iba šum stromov, zurčiacu riečku, s pohľadom na krásne okolité pohorie a môj cieľ je – blízky žrebčín, kde ešte mrkvou nakŕmim – na ľudí zvyknutých nádherných koníkov – za ohradou sa pasúcich.. Je to veľmi fajn.

        Takže moja štandartná trasa je tých cca 8 km. Každý podľa svojich fyzických i duchovných možností, aby sa cítil človek na konci dňa – príjemne zrelaxovaný. Super!

        • Ajša,
          Ďakujem za názor.

          Mám rád dlhé túry, ale nie vždy mám na ne čas. Na záhrade mi ešte stále rastie druhá úroda, tak preto sa musím aj z tých hôr rýchlejšie pohybovať, aby som ešte stihol aj niečo urobiť. Ale nešiel som na prázdno. Našiel som tam desiatky ešte stále dobrých hríbov, tak ich nezober. Tie po záruke som tam nechal, nech sa vytrúsia. Hory boli úplne bez ľudí, stretával som iba zvieratá. Pripadalo mi to, ako by som bol na planéte iba sám človek..

          Sezóna neskorých horských hríbov už skončila, lebo od pondelka už aj hore začalo silno mrznúť a tak prestali rásť.

          U mňa je to tak, jeden deň viac chodenia, druhý deň viac práce.

          Zima sa blíži tak teraz začína u mňa po sezóne hubárčenia, sezóna nosenia, pílenia, rúbania a ukladania dreva.

          Stále sa prispôsobujem Prírode a počasiu.

          Prajem Ti krásne dni a Slnko v duši.

Pridajte komentár

*