Ako prírodne vyliečiť osteoporózu, spevniť kosti a predísť zlomeninám? Viac info tu

10 miest, po dotknutí sa ktorých by ste si určite mali umyť ruky


10 miest, po dotknutí sa ktorých by ste si určite mali umyť ruky

(S.D. Wells, Natural News) Mnoho ľudí ochorie na rôzne respiračné ochorenia, prípadne aj vážnejšie ochorenia z toho, že sa jednoducho dotkli niečoho, čoho sa dotkol niekto chorý, a potom sa svojimi prstami dotkli úst, nosa alebo očí.

Najjednoduchší spôsob, ako sa mikróby, baktérie, spóry plesní a iné patogény dostávajú do tela a spôsobujú choroby, je cez telesné otvory a vlhké sliznice.

Prírodná liečba osteoartritídy

Pripomeňme si desať najčastejších miest, kde baktérie sedia a čakajú, kým vám skočia na prsty a odtiaľ do vášho tela cez oči, nos alebo ústa.

Po dotyku s nasledujúcimi miestami si preto umyte ruky teplou vodou a mydlom:

1. Peniaze

Pri manipulácii s peniazmi ľahko zabudneme, že sú to vlastne jeden z najšpinavších povrchov vo vesmíre (toto samozrejme nie je obhajoba bezhotovostných platieb a už tobôž nie digitálnych mien CBDC).

Peniaze môžu zmeniť majiteľa až 100-krát za deň a pravdepodobnosť, že aspoň jeden z nich bude chorý, je veľmi vysoká, najmä počas sezóny prechladnutí a chrípok (čiže teraz).

Či už ide o hotovosť alebo drobné, konečný výsledok je rovnaký. Ľudia kýchajú a kašlú do rúk, pretierajú si oči, vyberajú a utierajú nos, vyberajú zubné protézy a jedia jedlo rukami či dokonca nechávajú svojich psov olizovať si ústa a nos.

Potom sa dotknete peňazí, ktorých sa dotkli aj oni a violá – čoskoro ste aj vy chorí.

2. Dotykové obrazovky

Aké ľahké je zabudnúť alebo si vôbec neuvedomiť, že ste sa dotkli nejakej automatizovanej obrazovky, následne urobíte nákup potravín, osobnú starostlivosť, domáce potreby či dokonca zaplatíte účet u lekára, v lekárni alebo v nemocnici.

Baktérie sú mikroskopické, preto sa nazývajú mikroorganizmy, takže stačí len špičkou jedného prsta, aby ste sa dotkli špendlíka, aby ste zadali PIN kód debetnej alebo kreditnej karty a zaplatili za svoj tovar a služby.

Potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou dotknete svrbiaceho oka, upravíte si kontaktnú šošovku alebo si strčíte do úst žuvačku bez toho, aby ste na to mysleli. A  bum – práve ste pretlačili chorobu cez vašu vstupnú bránu do vášho „domu“.

3. Jedálny lístok v reštauráciách

Počkajte, išli ste si pred odchodom do reštaurácie umyť si ruky, alebo ste tak spravili až v reštaurácii? Hádajte čo?

Nezáleží na tom, pretože akonáhle sa dotknete jedálneho lístka, aby ste zistili, čo chcete jesť, dotkli ste sa jedného z miest, s ktorými sa na planéte najčastejšie narába.

Teraz sa s najväčšou pravdepodobnosťou dotknete svojho jedla, či už nejakého predjedla, sendviča, alebo len kúska čohokoľvek na tanieri a vložíte ho do úst.

Stop Candida

Vedci z Univerzity v Arizone urobili výtery jedálnych lístkov a našli na nich neuveriteľných 185 000 bakteriálnych organizmov. Možno by ste sa odteraz mali pozrieť na jedálny lístok, objednať, potom ísť na toaletu a umyť si ruky.

4. Zvieratá

Množstvo ľudí miluje svojich domácich miláčikov. Sú ich bezpodmienečne najlepšími priateľmi. Sú spoločenské, zábavné, túlivé a samozrejme, poskytujú perfektné obrázky a videá pre zdieľanie na sociálnych sieťach.

Čo sa však stane, keď pes olizne tvár majiteľa alebo mačka vyskočí na kuchynský stôl po to, čo sa vonku o všeličo možné poobtierala?

Je dôležité, aby ste si po hladkaní, držaní alebo hraní sa svojím domácim miláčikom alebo s domácim miláčikom kohokoľvek iného dobre umyli ruky.

5. Kuchynské špongie

Kuchynské špongie sú skutočne silno kontaminované veci.

Ľudia používajú tie isté pomerne dlhú dobu a každý deň, až kým nie sú preplnené mastnotou, čiastočkami jedla a miliónom choroboplodných zárodkov (našlo sa v nich viac ako 300 druhov baktérií), ktoré sa dostanú na vaše ruky, váš riad, striebro, taniere, misky a potom si nájdu cestu do vášho tela.

Kúpte si štetinovú kefu s rukoväťou a vyhoďte tú škaredú špongiu.

6. Perá iných ľudí

Stavte sa, že ste na to nemysleli. Musíte podpísať balík či faktúru alebo sa prihlásiť na recepcii a potom sa dotknete svojich úst, nosa alebo očí, pričom osoby, ktoré používali to pero pred vami, boli vážne choré.

Perá majú až 10-krát viac choroboplodných zárodkov ako kancelárska záchodová doska. Pamätajte na to!

7. Kľučky, zábradlia, tyče a kľučky

Nech už idete kamkoľvek, je pravdepodobné, že sa dotknete aspoň pol tucta týchto vecí. V kancelárii, obchode, budovách, kúpeľniach, domácnostiach a verejnej doprave.

8. Všetko na letisku a autobusovej alebo vlakovej stanici

To zahŕňa stoly, stoličky, peniaze, kľučky na dverách, vozíky a akékoľvek tlačidlá, ktoré stlačíte pre čokoľvek.

9. Čokoľvek v lekárskej ordinácii, na klinike alebo v nemocnici

10. Ruky ľudí

Je príliš ľahké niekomu potriasť rukou a zabudnúť, že ste to urobili.

O tridsať sekúnd neskôr sa dotknete svojej tváre a potom vám povedia, že sú prechladnutí alebo majú chrípku či horúčku.

Stop Candida

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Redakcia – hovorí vám niečo premorovanie? 90% ľudí so sebou nenosí pero – možno ceruzku – to platilo, keď si ľudia vymieňali telefónne čísla – lebo neboli mobily. Takže – vražedné pero na poste, predtým vražedné smradľavé telefónne slúchadlá v búdkach – a nebodaj keš penize? Čo to tu na nás šijete! Ešte aj to porno – z análu vytiahnutý penis /aj okrámený/ a s radosťou vyfajčený – to bol hnus, ale nikto na to neumrel. Ani kocúr, ktorý si vylizuje osrané gule. Vytiahnite Luisa Pasteura z hrobu a poriadne ho preplieskajte! Alebo dajte si vakcínu proti baktériám tlieskaúcim „stand up“. Pravda je, že sa nemusíme ani kúpať, ani umývať – nehovorím o hrubej špine z roboty – povrch nášho tela sa čistí sám – špina odpadne! Boli ste na vojne? Čo myslíte – alkú hygienu dobržiavajú vojaci v boji? Tam sa vymieňa len spodné prádlo, mundúry sa kefujú. Akože 3 x denne sprcha?

    – Déšť, břečka, sníh, zima, bláto, brouci, červi, krysy a plánovací bomby. V Kursku je smrt pořád, prakticky vás drží za ruku,“ říká Mokricky.
    https://cz24.news/the-economist-duvtipni-ukrajinsti-vojaci-dopredu-vedi-v-jakych-kotlich-budou-zabiti-priste/

    Staré pravidlo – keď smrdia všetci rovnako – nesmrdí nikto!

    • Ak by mal človek dokonalú imunitu, tak ho nejaké cudzorodé baktérie nerozhádžu. Ale kto má dnes dokonalú imunitu, že? A nie každému sa chce neustále trénovať svoju imunitu na všetky možné patogény. Nie je dobré ani sterilné prostredie, ale váľať sa v bahne tiež ľudí moc nebaví.

      • Údajne už existuje identifikácia v zmysle výnimočnosti bakteriálnej DNA – že každý človek má, obsahuje, nosí – špecifickú kombináciu spriaznených /jemu/ baktérií, a ide o stovky kmeňov, ktoré vyvárajú jedinečnú kombinatoriku – vyššiu ako jedinečnosť odtlačkov prstov. Zatiaľ to systém nevie spracovať, ale tak to je. Teda – keďže existuje možnosť falšovať odtlačky prstov pomocou 3D tlačiarne a mŕtvolného tuku – toto je vyšší level identifikácie.

        Čo sa týka komu kto smrdí, či vonia – minimálne aspoň medzi mužom a ženou existujú tzv. gény kompatibility /zaspávať s košeľou partnerky, partnera/, resp. inkompatibility. Ide o ľudské traktanty – u hmyzu sú to feromóny, ktoré signalizujú, že keď si takýto pár vzájomne pachovo rozumie, resp. môže to byť aj jednostranné – príroda vytvorila signálnu sústavu, ktorá vedie k zblíženiu hlavne kvôli nepríbuznosti génov /vzdialený incest/, takže tí ľudia si navzájom vonia, aj keby boli spotení ako cibule – a sú geneticky „nájdení“ splodiť zdravé potomstvo – nie ako degeneráti incestných „elít“. Problém je v sociálnom statuse, že ľudia už nevytvárajú prirodzené sympatické páry, a to na základe triednej neprípustnosti. Sám som zažil asi 4 ženské, ktoré mi neskutočne voňali bez všeliakých kozmetických „aditív“. Vďaka tomuto sa udržiaval rod prirodzenou cestou. Potom existuje aj mechanizmus rasovej príslušnosti – černosi aj aziati mi páchnu ako bahno z jazera. To bol mechanizmus rodovej, kmeňovej príslušnosti /“to su naši“/. Takže telesné baktérie hrajú oveľa významnejšiu úlohu v identifikácii, len to niekto nasilu globálne rasovo mixuje. ID napríklad – čo to akože má byť?

  2. Najviac ma dokáže naštvať jak niektorí slobodomurári – majitelia firiem alebo papaláši vo firmách po kovidpodvode aktívne pred zamestnancami zastávajú strach z baktérií a ten ich pohľad – taký akýsi odkopaný – človeka až mrazí. Od začiatku kovidpodvode doteraz som prešiel niekoľkými firmami a strašne ma udivilo, že ak sa náhodou začala v krátkosti rozoberať téma baktérií, hygieny, vírusov a niekto ako ja som to chcel vysvetliť, že netreba z toho mať až taký strach ako sa v spoločnosti vytvoril – tam normálne po mne išli! Normálne išli bokom všetky sympatie, dôvernosti a podobne. Samozrejme, že sa vždy našiel nejaký ha.zel, ktorý to vedúcemu kvitoval a už som bol videný ako nezodpovedný. Ono ja skúmam svoje okolie, mesto, okres a už mám akú-takú schému kto k tej slobodomurárskej pliage patrí.
    Oni k človeku vždy pristupujú s takým akýmsi divným pochopením ale len dovtedy pokiaľ im človek nezačne nejako vadiť A pracujú veľmi trpezlivo, organizovane – ak niekto veľmi prekáža tak neberú ohľad ani na člena rodiny a jeho likvidácia môže trvať aj roky. Nikdy nekonajú zbrklo, unáhlene. Dosť ma ale štve to že sú všade – úplne všade kde človek závisí od systému.
    No a to umývanie a hygiena podľa nich – všetko môže ísť vo firmách po starom ale nikto nesmie pochybovať o hrozbe infekcií, vírusov lebo to je „sväté“ – tomu sa nikto nesmie stavať do cesty.

Pridajte komentár

*