Chrípková sezóna 2007-2008 začala pomaly, najviac prepukla vo februári a teraz je na ústupe. Odvolajúc sa na úmrtia na chrípku a zápal pľúc možno povedať, že táto chrípková sezóna bola najhoršia od rokov 2003-2004.
Tento rok boli vakcíny efektívne len na 44%, tvrdia štúdie. Bolo to najhoršie obdobie chrípkových vírusov od rokov 1997-1998, kedy vakcíny nezaberali vôbec.
Zdravotní úradníci každoročne študovane hádajú, akú vakcínu sformulovať proti vírusu chrípky, ktorý, ako si myslia, pravdepodobne prepukne.
Tento rok boli teda dve hádania z troch nesprávne.
Zdroj:
Morbidity and Mortality Weekly April 18, 2008
Dallas News April 18, 2008
Vyjadrenie Dr. Mercolu
Každoročne sa zdravotnícke zriadenia snažia pretlačiť chrípkovú vakcínu každému chlapovi, žene i dieťaťu v krajine. Z naliehavých a výstražných upozornení a reklám v médiách máte skutočne dojem, že očkovanie urobí to, čo urobiť má – predíde chrípke.
Žiaľ, ako aj tento rok, očkovacie látky boli málo efektívne (44%) a zahŕňali chemikálie proti vírusom, ktoré sa ani v populácii nevyskytli.
Ak však načriete za dostupnými informáciami trochu hlbšie, zistíte, že vakcíny boli efektívnejšie omnoho menej, ako znejú oficiálne stanoviská.
Uvedené štatistiky efektívnosti (44%) sú totiž založené len na prieskume v časovom období 3 týždňov, presnejšie medzi 21. januárom a 8. februárom, aj keď prieskum oficiálne pokračoval až do 28. marca.
Záhadou je aj fakt, že prieskumu sa zúčastnili aj pacienti, u ktorých sa prejavili príznaky ako teploty, bolesti hlavy, pocity chladu a podobne, pričom „INFLUENZA“ (chrípka) bola jasne definovaná symptómami chrípky a pozitívnym testom typu RT-PCR. Znamená to, že mnohí zúčastnení chrípku ani vôbec nemali.
Kontrolná vzorka nebola zostavená zo zdravých ľudí, ale z pacientov, u ktorých sa prejavili symptómy chrípke podobné, avšak testy chrípky neboli pozitívne. Teda, všetci tí, ktorí boli očkovaní, ale s negatívnymi testami, boli ponechaní v domnienke, že chrípku majú.
Pri prieskume vykonanom na 600 pacientoch, u 19% sa preukázalo, že ochorenie majú aj napriek zaočkovaniu. 39% zaočkovaných pacientov ochoreniu predišlo. Zostalo teda 61% pacientov ktorí sa zaočkovať nedali a na chrípku neochoreli.
Výsledky podobných prieskumov sú však bežné. Na verejnosť sa akosi nedostanú. A to ešte nespomíname dlhodobé následky toxických vakcín (pozn. Kampane za pravdu v medicíne).
Známy Harris Poll prieskumami dokonca preukázal, že dospelí, ktorí sa dali zaočkovať pred zimou 2007 mali len 24 percent menšie riziko ochorenia na chrípku.
Napriek všetkým dostupným informáciám, medicínsky establišment propaguje vakcíny ako 70 až 90 percent efektívne. Odkiaľ len vzali tieto čísla? Čísla sú pravdepodobne zmanipulované tak, ako ich zastrašujúce čísla z roku 2005 o 36000 úmrtiach spôsobených chrípkou, pričom číslo chrípkových úmrtí v skutočnosti nepresiahlo 1806.
Je najvyšší čas na to, aby medicínska ortodoxia zastavila celú tú ziskuchtivú propagáciu jedovatých vakcín. Neočakávajte ale, že sa tak stane! Chrípkové vakcíny (a mnohé iné) vynášajú firmám miliardy a tých miliárd sa len tak ľahko nevzdajú.
Zdroj: www.mercola.com
Ďalšie dôležite články v pozadí politiky vakcín, o toxicite vakcín, o prídavných látkach vo vakcínach a iné informácie si môžete prečítať v rubrike Pravda o vakcínach.
Propagácia vakcín nemá v súčasnosti hraníc. Kampaň za pravdu v medicíne preto prosí čitateľov, aby upozornili na tento článok a na našu stránku svojich známych.
Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
- Univerzita Johna Hopkinsa šokovala správou o chrípkových vakcínach
- Po chrípkovej vakcíne skončil muž v nemocnici. Nedokáže hovoriť, kráčať, vidieť, ba ani dýchať
- Trump varuje: očkovanie proti chrípke je najväčší „podvod“ v dejinách medicíny
- Farmaceutické naratívy o „chrípke“ sú založené na podvode a ich hlavným účelom je predávať bezcenné vakcíny
Odoberajte nové články na email!
Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:
Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.
Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.
Pridajte komentár